Navrhneme a vytiskneme

Jakékoliv grafické a tiskařské práce pro naši firmu nepředstavují problém.

Disponujeme vlastním grafickým studiem, kde navrhneme a spolu doladíme požadovanou tiskovinu k Vaším potřebám. Následně zajistíme tisk na našich tiskárnách s možností dalšího zpracování jako je ochranná UV laminace, ořez na řezacích plotech, to vše a mnoho dalšího v perfektní kvalitě a v předem domluvených termínech.

Grafické práce

Naše firma má své vlastní grafické studio, jsme tedy schopni zpracovat vaše požadavky na grafiku. Popereme se s naprostou většinou vektorových i rastrových podkladů všech běžných formátů; práce s barevnými prostory, vzorníky barev, úpravý fotek či předtisková příprava jsou pro nás samozřejmostí.

Spolupracujeme též s grafiky od klientů, velmi často v souvislosti s mapami, kdy my vytvoříme mapu, klient si dodá vlastní grafiku a my produkt vytiskneme.

Velkoplošný tisk

Mezi naše vybavení patří velkoformátový plotr o tiskové šíři 1600 mm, čili jsme schopni tisknout cokoliv do této šíře. Druhý rozměr už není omezený. Nejběžnější materiály, na které tiskneme – samolepky, papír, banner (plachtovina), rollup banner, fotopapír, dírkovaná OWV folie, plátno a další. Jsme vybaveni řezacím plotrem, velkoformátovou řezačkou a laminátorem, takže též zajišťujeme ořezy samolepek různých tvarů a rozměrů a laminaci ochrannou UV folií.

Malonákladový digitální tisk

Do malonákladového tisku patří běžné tiskoviny, jako jsou plakáty, pozvánky, poukazy, vizitky, letáčky a další …

Tiskneme v plných barvách, oboustranně, případně jsme schopni zajistit další doplňkové služby, jako ražbu, slepotisk, parciální lak, tisk bílou barvou atp. Běžně chystáme tisková data pro klienty.

Ofsetový tisk

Připravuje data pro ofsetový tisk, nejčastěji skládací mapy, trhací mapy, brožury, knihy, kalendáře a mnoho dalšího. Vámi dodanou grafiku přizpůsobíme ofsetovému tisku a pomůžeme s úpravou fotek.

Ostatní grafická produkce

Tvoříme běžně plakáty a letáky, kalendáře stolní i nástěnné, tiskneme fotoobrazy, tvoříme loga a logomanuály a mnoho dalšího …

Reklamní předměty

Nabízíme výběr z tisíců reklamních předmětů, od spolehlivých a prověřených dodavatelů, vhodných pro prezentaci obcí, firem či jiných subjektů. Zajišťujeme i potisk předmětů logem nebo na míru vytvořeným designem, který Vám rádi navrhneme.