Sál svou velikostí 10x14m je vhodný zejména k pořádání menších workshopů (cca 15 účasníků), k individuální výuce nebo soukromým tréninkům. Je možné také využít malou šatnu 2x3m, s nezamykatelným úložným prostorem. Sál je vybaven laminátovým tanečním povrchem baletizol, baletní tyčí, zrcadlovou stěnou a hudební aparaturou JBL s připojením na 3,5 mm jack nebo bluetooth.

Taneční sál je možné, po domluvě, nachystat pro workshopy. K dispozici je dataprojektor, 32 s židlí a 16 ks stolů. V sálu je 10 ks zástrček 220V a je k dispozici LAN a wifi s připojením k internetu.

Po domluvě je možné zpřístupnit také toalety.

Pronájem je zpoplatněn částkou:
200 Kč/hodina pro 1-5 lidí
300 Kč/hodina pro 6 a více lidí

Přejít k rezervaci
Potvrzení objednávky je možné pouze v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hodin. V případě rezervace na víkend, svátky nebo za účelem workshopu, je nutné vytvořit objednávku nejpozději jeden pracovní den předem! Jinak neručíme za včasné potvrzení a přípravu sálu.

Vyberte počet lidí a den:

Odeslat rezervaci
Jak probíhá rezervace?
Po vyplnění a odeslání formuláře s rezervací, vyčkejte prosím na kontrolu a potvrzení naším pracovníkem. Následně Vám zašleme na email vyplněný u rezervace vyjádření o stavu objednávky a další instrukce k pronájmu.