Umíme toho vyrobit hodně

A u požadavků, které bychom nezvládli, vám nabídneme řešení

Disponujeme vlastní truhlářskou dílnou a zámečnickou dílnou, máme stroje pro úpravu terénu, CNC stroje na zpracování materiálů, jako jsou kovy, plasty a dřevo, velkoformátový i malý digitální tisk a spoustu doplňkových technologií, např. 3D tisk. Vyrobíme, dovezeme, nainstalujeme.

Světelná reklama

Věnujeme se výrobě 3D světelné i nesvětelné reklamy. Vyrábíme nápisy a loga v kombinaci kovu a plexiskla, kdy přední část / případně boční část je z plexiskla a dle potřeby je prosvětlená. Součástí dodávky je i instalace na požadovaném místě.

Cyklo značení

Letitou součástí našeho pracovního portfolia je návrh, výroba a instalace cyklo značení, včetně pasportizace, dnes již online v digitální podobě.

Městský a cyklo mobiliář

Věnujeme se též návrhu a výrobě kompletního městského mobiliáře, dále se zabýváme i výrobou mobiliáře pro cyklisty, čili různých odpočívek, stojanů na kola, cyklonabíječek atd.

Naučné stezky

Nejen pro děti zajišťujeme kompletní výrobu informačních stojanů od grafického návrhu a zpracování map po vlastní výrobu a hlavně dopravu a instalaci na určeném místě. Vyrábíme též specializované výukové a herní prvky, které bývají vhodným doplňkem naučných panelů.

Orientační systémy

Dřevovýroba

Součástí našeho strojového vybavení jsou dřevařské stroje, jako protahovačka, hoblovka, dřevoobráběcí formátovací a pokosová pila, srovnávačka, spodní frézka a další. Jsme tak schopni si sami vyrobit naprostou většinu dřevěných prvků, včetně dokončovacích prací, jako broušení, lakování a nátěrů, lepení a kompletací.

Kovovýroba

Další oblast, do které jsme se průběhu vývoje firmy rozšířili, je drobná kovovýroba. Máme základní vybavení na sváření, řezání, vrtání a další zpracování železa. Snažíme se vhodně a optimálně doplnit všechny části výroby našich produktů.

Laser

Další stroje, které máme ve vlastnictví, jsou CO2 laserové stroje, určené pro řezání a gravírování běžných materiálů, jakou jsou dřevo, plexisklo, kovy, sklo a další. Maximální formát materiálu pro zpracování je 2400×1200 mm.

CNC

Jako doplňkový stroj pro výrobu (např. světelných reklam atp.) jsme si pořídili malou CNC frézku, aktuálně s pracovní plochou 600×900 mm, pro obrábění dřeva, plastů a neželezných kovů. Frézka je vhodným doplňkem k laseru.

3D tisk

Jako jednu z posledních a nejnovějších technologií jsme pořídili několik 3D tiskáren (FFF/FDM technologie). Umíme si chystat vlastní jak 3D data, tak tisknout data dodaná od klienta, navrhovat vhodná řešení modelování a přípravy objektů pro 3D tisk.